Umywalki

Przydatne elementy ceramiki łazienkowej

nowoczesna łazienka w mieszkaniach

Podczas urządzania łazienki zawsze chciałoby się zmieścić w niej jak najwięcej przydatnych elementów, jednak nie zawsze pozwala na to przestrzeń. Jeżeli jednak metraż łazienki jest na tyle duży, że bez problemu uda się w niej wstawić zarówno wannę, jak i prysznic, a także bidet, warto zdecydować się na wszystkie te elementy.

Piękna ceramika łazienkowa ze strony banyo w postaci wanny czy bidetu, to nie tylko doskonałej jakości łazienkowe sprzęty, dzięki którym projekt tego pomieszczenia jest kompletny. To też naprawdę bardzo funkcjonalne i przydatne elementy wyposażenia. Nawet miłośnicy szybkiego prysznicu z rana czy wieczorem, od czasu do czasu lubią zrelaksować się w ciepłej kąpieli w wannie. Piękna wolnostojąca wanna to bardzo mocny punkt wystroju każdej łazienki – to właśnie takie wanny są teraz najmodniejsze, pozwalają doświadczyć odrobinę luksusu we własnym domu każdego dnia. Są centralnym punktem prywatnej strefy SPA we własnej łazience.

Bidet

Bardzo funkcjonalny łazienkowy sprzęt to bidet, który w Polsce pojawia się jednak wy naprawdę niewielu łazienkach. Często jest to związane z niewielkim metrażem tych pomieszczeń na przykład w mieszkaniach w bloku, w których wygospodarowanie dodatkowego miejsca na bidet jest po prostu niemożliwe. W większych łazienkach warto jednak rozważyć zamontowanie tego elementu ceramiki łazienkowej. Praktycznie wszyscy użytkownicy bidetów zgodnie twierdzą, że gdy już zamontuje się go we własnej łazience, trudno wręcz wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niego.

Sedes

Sedes to ten element ceramiki łazienkowej, który pojawia się w każdym domu. Współczesne sedesy bardzo różnią się między sobą zarówno designem, jak też ceną, chociaż oczywiście funkcja zawsze pozostaje ta sama. Dla utrzymania większej higienę w łazience warto zdecydować się na sedes podwieszany, dzięki czemu prościej jest chociażby zmywać podłogę w łazience.