Płytki

Płytki cegłopodobne

Płytki cegłopodobne już od jakiegoś czasu są niezwykle popularne i chętnie wybierane w aranżacji domów czy mieszkań. To bardzo oryginalny element, który doskonale sprawdzi się w różnych stylach aranżacji wnętrz.

Płytki cegłopodobne

Kiedy nie mamy możliwości mieszkać w oryginalnych wnętrzach starej kamienicy czy ciekawie zaaranżowanego loftu, w których znajdziemy jeszcze stare cegły, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie położenie lekkich płytek cegłopodobnych. To najlepszy sposób na stworzenie stylowego mieszkania lub domu. Co więcej, płytki cegłopodobne bardzo szybko się układa, a do tego są też stosunkowo tanie. Płytki cegłopodobne to też odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku na tego typu ozdoby, ponieważ dzięki nim możliwe jest stworzenie indywidualnych aranżacji.

Idealny pomysł na każde wnętrza z płytkami cegłopodobnymi

Płytki cegłopodobne kojarzą się z architekturą loftową i kamienicami, kiedy to niezwykle popularną wówczas cegła była naturalnym budulcem. Dziś płytki cegłopodobne mają przywoływać te skojarzenia, ocieplać dane wnętrza, a także dodawać im indywidualnych cech i oryginalnego wyglądu. Białe płytki cegłopodobne są doskonałym rozwiązaniem w przypadku małych pomieszczeń, ponieważ dodają one wnętrzu niewymuszonej przestronności. To też łatwy sposób na urozmaicenie wnętrza. Tego typu płytki są świetnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy chcemy zasłonić jakąś ścianę lub też zniwelować niedociągnięcia w budownictwie. Jedna ścianka działowa z płytek cegłopodobnych będzie świetnym rozwiązaniem, które wniesie do wnętrza nowoczesny pomysł, a także oryginalne wzór.

Płytki cegłopodobne z fugą

Jednym z nowszych rozwiązań, jakie oferują nam sklepy z produktami do aranżacji wnętrz są płytki cegłopodobne z fugą. Dzięki temu mamy możliwość odtworzenia cech charakterystycznych dla prawdziwych cegieł, przez co też ściany z wyłożony płytkami cegłopodobnymi wyglądają na bardziej naturalne. To też świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy boją się samodzielnie dobierać fugi lub też boją się efektu końcowego w przypadku samodzielnego kładzenia tego typu płyt na ścianach – www.home100.pl.