Prysznice

Najnowsze trendy w ścianach prysznicowych

Więc właśnie skończyłeś remont łazienki i są swędzenie, aby dostać się tam z powrotem. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to spędzić godziny agonizing nad każdym pojedynczym płytki, baterii i wykończenia ściany prysznicowej. Dobra wiadomość: Ściana prysznicowa jest jednym z najszybszych i najłatwiejszych sposobów na dodanie wartości do przebudowy łazienki bez rozbijania banku. Jeszcze lepsza wiadomość: Istnieje tak wiele różnych stylów ścian prysznicowych tam, że nie będzie nawet w stanie śledzić je wszystkie. Od inspirowanych kafelkami projektów po wstawki z bloków szklanych, zebraliśmy listę najpopularniejszych trendów w ścianach prysznicowych, abyś mógł osiągnąć idealny wygląd dla swojej przestrzeni.

Rodzaje ścianek i ich możliwości

Jeśli jest jeden trend, który z pewnością nigdy nie wyjdzie z mody, to są nim płytki. Od podłóg po blaty, płytki zdobią wnętrza od wieków, dzięki swojej trwałości i zdolności do tworzenia spójnej, eleganckiej estetyki. Łatwym sposobem na wprowadzenie części tej samej elegancji pod prysznic jest wyłożenie ścian płytkami. Kafelki na ścianach prysznica to prosty sposób na stworzenie odważnego i dramatycznego punktu centralnego w łazience, bez względu na to, jak wygląda reszta wystroju. Istnieje mnóstwo różnych stylów płytek, więc z łatwością dopasujesz je do kolorystyki łazienki.

Jeśli myślisz o kafelkowaniu ścian prysznica, jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać. Po pierwsze, kafelkowanie ścian pozostawi bardzo mało miejsca na armaturę prysznicową, taką jak szampony i mydelniczki, więc musisz upewnić się, że wszystko jest umieszczone strategicznie, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Po drugie, układanie płytek na ścianach prysznica zajmie trochę czasu – potencjalnie około dwóch pełnych dni, jeśli robisz to wszystko sam.

Ściany prysznicowe inspirowane kamieniem

Naturalne elementy, takie jak kamień i drewno, to dwa z najczęstszych tematów projektowych w świecie architektury i wystroju wnętrz. Na szczęście, dzięki nowoczesnej technologii, nie musisz faktycznie budować swojego domu z kamienia lub drewna, aby uzyskać tę naturalną estetykę. Szybkim i łatwym sposobem na wprowadzenie kamienia do łazienki bez kłopotów związanych z budową prawdziwego kamienia jest zastosowanie ściany prysznicowej inspirowanej kamieniem.

Ściana prysznicowa https://www.reahurt.pl/kategoria/zobacz/108,scianki-prysznicowe-walk-in inspirowana kamieniem to każda ściana, która jest wykonana tak, aby wyglądała jak prawdziwy kamień – nie będąc w rzeczywistości prawdziwym kamieniem.

Ściany prysznicowe inspirowane kamieniem występują w wielu różnych stylach, od eleganckiego i nowoczesnego po rustykalny i ziemisty. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, możesz być pewien, że ściana prysznicowa inspirowana kamieniem pomoże związać wystrój Twojej łazienki razem, dodając jej jednocześnie dramatycznej estetyki.

Przy wyborze inspirowanej kamieniem ściany prysznicowej ważne jest, aby znaleźć taką, która jest wystarczająco ciężka, aby pozostać na miejscu i nie przewrócić się w przypadku trzęsienia ziemi. Niektóre materiały są bardziej stabilne niż inne. Na przykład, płytki kamienne są znacznie cięższe niż płytki żużlowe, więc jeśli nie chcesz, aby ściana prysznicowa przewróciła się i potencjalnie zraniła kogoś, wybierz płytki kamienne.