Płytki

Jaka jest teraz najmodniejsza glazura?

We wszystkim pojawiają się jakieś nowe trendy i mody. Nie inaczej jest w kwestii wykończenia wnętrz. Od pewnego czasu można zauważyć między innymi pewną zmianę dotyczącą wyglądu glazury. Jeszcze do niedawna szalenie popularne były białe płytki, raczej minimalistyczne i proste. Teraz na uwagę zasługują inne. Płytki włoskie w kształcie arabeski, heksagonalne lub oktagonalne, w nasyconych ciemnych barwach to coś, co pięknie prezentuje się w różnych wnętrzach.

Najpiękniejsze płytki włoskie do wnętrz

Ogromną popularnością cieszą się również płytki, które są produkowane w krajach takich jak na przykład Hiszpania lub Włochy. Co wyróżnia tego typu glazurę? Bez wątpienia najwyższa jakość i perfekcyjne wykonanie. Takie płytki są też dużo bardziej oryginalne. Najczęściej można kupić je na specjalne zamówienie, dlatego warto o tym wiedzieć, gdy coś wpadnie nam w oko. Często nie są one dostępne od ręki w sklepie. Czas oczekiwania na zamówienie może wynosić nawet kilka tygodni. Dlaczego mimo wszystko warto postawić na takie rozwiązanie? Jeżeli chodzi o wystrój łazienki, to glazura ma bez wątpienia ogromny wpływ na to, jak prezentuje się to wnętrze. Tak naprawdę to właśnie od glazury zależy, jakie uzyskamy tam klimat i charakter. Płytki z Włoch często są szkliwione, robione ręcznie, dzięki czemu można nadać swojemu wnętrzu odrobinę śródziemnomorskiego charakteru. Poza tym słoneczna Italia zawsze kojarzy się z tym, co najwyższej jakości. Tak samo jest z elementami do wykańczania wnętrz.

Najmodniejsze płytki w tym sezonie

Jeżeli chodzi o kolorystykę modnych płytek, to bez wątpienia właśnie teraz zachodzą ogromne zmiany w trendach. Wszystko to co białe, minimalistyczne, powoli odchodzi w niepamięć. Oczywiście taka glazura nadal będzie popularna, jednak coraz więcej osób sięga po bardziej nowatorskie i odważne rozwiązania. Designerzy i architekci wnętrz wskazują, aby wybierać teraz płytki w nasyconych barwach. Bardzo modne są między innymi te, których kolory nawiązują do natury, barw morza, barw ziemi.

Więcej na: https://home100.pl/plytki-wloskie