Płytki

Do jakich wnętrz pasują płytki betonopodobne?

Wiele osób zapomina o tym, że wykończenie podłóg oraz ścian ma wielki wpływ na charakter mieszkania. Warto wziąć pod uwagę nie tylko klasyczne rozwiązania, które cieszą się ogromną popularnością. Miłośnicy niesztampowej stylistyki powinni sprawdzić płytki betonopodobne. Mogłoby się wydawać, że pasują one głównie do surowych aranżacji. Nic bardziej mylnego! Pamiętajmy, że występują one w wielu rozmaitych odcieniach i formach, co ułatwia dobór odpowiedniego wariantu.

Chłodne wnętrze w mieszkaniu industrialnym

Płytki imitujące beton genialnie sprawdzą się do pomieszczeń w stylu industrialnym. Wynika to z faktu, że prezentują się one niezwykle naturalnie. Bardzo ważne jest jednak to, aby postawić na zaufanego producenta, który na pierwszym miejscu stawia jakość. Tutaj liczą się nawet najmniejsze detale, a powierzchnia kafli powinna być perfekcyjnie wykończona. Warto wspomnieć, że betonopodobne powierzchnie prezentują się nieco chłodno oraz surowo. 

Płytki imitujące beton w aranżacji minimalistycznej

Zaletą płytek betonopodobnych od Ekspertów Łazienek – sklep online, jest ich wysoka uniwersalność. Świetnie pasują do aranżacji minimalistycznych. To doskonała opcja do typowo wielkomiejskich wnętrz. Jeśli postawimy na jasne meble oraz kolorowe dodatki, to mieszkanie będzie sprawiać wrażenie nowoczesnego i eleganckiego. Oczywiście wszystko zależy od osobistych upodobań. Kolejnym plusem płytek imitujących beton jest cena. Za kafelki zapłacimy o wiele mniej, niż za posadzkę z tego materiału, która wymaga kompleksowej impregnacji. Szybciej i sprawniej będzie przebiegać również czyszczenie. Wystarczy mop oraz standardowe preparaty czyszczące.