Umywalki

Czy warto postawić na zlew nablatowy?

zlew nablatowy

Osoby ceniące sobie elegancję i stawiające na nowoczesne rozwiązania coraz częściej decydują się na wyposażenie swojej łazienki w umywalkę nablatową. Modele nablatowe wyróżniają się bowiem nieprzeciętnym designem oraz stanowią namiastkę luksusu. Z ich pomocą można nadać łazience oryginalnego charakteru.

Czy warto postawić na zlew nablatowy?

W sklepach nie brakuje różnego typu umywalek, jednakże większość z nich nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wśród nich znajdują się jednak bardziej oryginalne modele, a chodzi tutaj o umywalki nablatowe wyróżniające się przede wszystkim niesztampową formą.

zlew nablatowy• Pod względami estetycznymi żadna tradycyjna umywalka nie jest w stanie dorównać modelom nablatowym. Wyróżniają się one swoją oryginalną formą i wykonaniem.
• Dostępne są one w wersji ceramicznej, metalowej, kamiennej, szklanej, drewnianej, mozaikowej czy konglomeratowej. Z całą pewnością nie można narzekać na brak wyboru.
• Umywalka nablatowa występuje zarówno w odmianie tradycyjnej, jak również nowoczesnej i bardziej fantazyjnych.
• Zaletą tego typu umywalek jest to, że nie ma potrzeby wwiercania wielu otworów w celu ich zainstalowania. Podłoga również nie musi być przeznaczona dokładnie pod umywalkę, co daje znacznie większe możliwości aranżacyjne.
• Decydując się na model nablatowy z szafką, można zaoszczędzić dodatkową przestrzeń.
• Łazienki wyposażone w umywalki w wersji nablatowej są nie tylko praktyczne, ale i nabierają charakteru. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak również w tych urządzonych w sposób tradycyjny.