Taśmy LED wodoodporne do łazienek


tasmaled

Bardzo często taśmy led spotykamy we wszystkich takich miejscach, gdzie niezwykle trudno byłoby zamontować jakikolwiek inny rodzaj oświetlenia. Przede wszystkim tego rodzaju taśmy są bardzo elastyczne, a przy tym dość lekkie, a więc daje się je umieścić nawet w miejscach bardzo trudno dostępnych. Co ważne, w momencie zakupu takiej taśmy warto zwrócić uwagę na jej moc oświetleniową, a także na zagęszczenie diod w obrębie taśmy, szczególnie jeśli zależy nam na dobrym doświetleniu danej przestrzeni.

Taśmy wodoodporne do łazienek

Warto mieć na uwadze także fakt, że do łazienek czy też innych miejsc o sporej wilgotności stosuje się nieco inne taśmy, znacząco różniące się od zwykłych taśm ledowych swoją wodoodpornością. Tam, gdzie taka taśma może mieć kontakt z wodą stosuje się taśmy led w silikonie o określonej klasie szczelności.

Taśmy led o określonej funkcji

Jeśli natomiast zależy nam na doborze odpowiedniego oświetlenia funkcyjnego, powinniśmy celować w listwy ledowe, które będą jak najjaśniejsze. Dzięki nim oświetlenie klatki schodowej lub też blatu kuchennego będzie wyraźne i będzie spełniać swoją funkcję. W przypadku oświetlenia dekoracyjnego możemy postawić na nieco słabsze diody.

Kaloryfer do pokoju?
Dobór ogrzewania: ważny etap remontu!

Dodaj komentarz

<\/body>